Polacy przeciw imigrantom – spalona flaga ośmieszająca muzułmanów

W odpowiedzi na niedawne zamachy w Brukseli około 1 tysiąc osób wzięło udział w Warszawskiej manifestacji „Polacy przeciw imigrantom”, której elementem był przemarsz z Placu Defilad na Plac Piłsudskiego.

Krytykowano zbyt ostrożną politykę UE wobec imigrantów. Wyśmiano stanowisko Niemiec, które rzekomo nie przypuszczały, że wśród imigrantów będą terroryści; jak również norweskiego polityka, który czuł się winny deportacji Somalijczyka, który go zgwałcił. Pod koniec przemarszu podpalono flagę ośmieszającą islam.


Komunikat organizatorów manifestacji zamieszczony na Facebooku:

Zamachy terrorystyczne w Brukseli, wskutek których zginęło ponad 30 osób, a ok 300 zostało rannych, kolejny raz potwierdzają nasze obawy o przyszłość Polski i Europy, która może być zagrożona poprzez masowy napływ pozaeuropejskich imigrantów oraz wzrost islamskiego ekstremizmu, związanego z działalnością Państwa Islamskiego.
Ponownie Europa padła na kolana przed swoimi przyszłymi oprawcami. Jeśli nie wróci do swoich łacińskich, chrześcijańskich korzeni, i nie odrzuci demoliberalnego dyktatu, to Cywilizacja Łacińska zniknie z powierzchni ziemi, ale wcześniej spłynie krwią, co jest nieuniknione!

Poniżej fotorelacja:

Flaga szydząca z muzułmanów
Flaga szydząca z muzułmanów
"Stop NWO"
„Stop NWO […]”
Flagi Polski i ONR
Flagi Polski i ONR
"Kill ISIS"
„Kill ISIS”
"Nie dla Islamu w Polsce"
„Nie dla Islamu w Polsce”

Flagi Polski i dym

Flagi i flary

.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*